loader
19:20
0
کد خبر : 7795

رئیس کمیته اخلاق: نتیجه مربوط به پرونده باشگاه مس اعلام می‌شود

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: نتیجه مربوط به پرونده باشگاه مس رفسنجان پس از تکمیل تحقیقات اطلاع‌رسانی می‌شود‌.

رئیس کمیته اخلاق: نتیجه مربوط به پرونده باشگاه مس اعلام می‌شود

به گزراش سایت رسمی فوتبال برتر، یونس اسدی مقدم، رئیس کمیته اخلاق درمورد موضوعات مرتبط با پرونده باشگاه مس رفسنجان به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: پرونده مربوط به تخلفات فوتبالی این باشگاه وفق قوانین و مقررات فوتبالی در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران مفتوح به رسیدگی است و در این راستا افراد مرتبط با موضوع در چند جلسه احضار و از آنها تحقیق و بازجویی به عمل آمده است. به محض تکمیل تحقیقات و صدور رای، نتیجه به مردم شریف و اهالی فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.

اسدی مقدم ادامه داد: ضمنا از تمامی اهالی فوتبال و رسانه ها تقاضا می شود در راستای حراست و حفاظت از حیثیت فوتبال و برخورد قانونی و قاطع با متخلفین چنانچه اسناد و مدارک معتبری را به این مرجع درباره فساد ارائه کنند، ضمن تقدیر و تشکر از گزارش‌دهندگان به صورت قاطع با متخلفین برخورد قانونی انجام می‌شود.

رئیس کمیته اخلاق در پایان گفت: افراد حقیقی و حقوقی که در حوزه فوتبال در روزهای اخیر در فضای مجازی شایعات و گزارش‌های غیر واقع و کذب که باعث تشویش اذهان عمومی می‌شود را منتشر کرده‌اند، از طریق مراجع صالحه تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.

برچسب ها
کد خبر : 7795
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فوتبال برتر در وب منتشر خواهد شد
نظرات کاربران

تا کنون نظری ثبت نشده است!

پربازدیدترین اخبار