loader
13:49
0
کد خبر : 7970

مبارزه با فساد در فاز اجرایی؛ مس رفسنجان سقوط می‌کند؟

رئیس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به رئیس دادگستری استان کرمان درخواست کرد موارد مربوط به اتفاقات رخ داده در پرونده مس رفسنجان به اطلاع این نهاد برسد.

مبارزه با فساد در فاز اجرایی؛ مس رفسنجان سقوط می‌کند؟

به گزارش سایت رسمی فوتبال برتر و به نقل از تسنیم، مهدی تاج در این نامه درخواست کرده موارد مربوط به فساد رخ داده در پرونده مس رفسنجان درباره تعداد مسابقات، چگونگی اتفاقات رخ داده و نحوه تبانی به‌صورت مشخص به اطلاع فدراسیون برسد.

گفته می‌شود علت این موضوع، بررسی تعداد امتیازات کسب شده توسط مس رفسنجان است تا بدین ترتیب فدراسیون با آگاهی بیشتری ماجرا را پیگیری کند. از جمله مواردی که مطرح شده، احتمال سقوط مس رفسنجان به دسته پایین‌تر است و در صورتی که به رکن قضایی فدراسیون این موضوع اثبات شود ممکن است مس به دسته پایین‌تر سقوط کند.

اینکه نماینده رفسنجان در فصل 1400-1399 در چند مسابقه به نتیجه رسیده و چند امتیاز از این طریق به دست آورده، کلید ماجراست.

با تأکید مهدی تاج، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با جدیت پیگیر موضوع است و رئیس فدراسیون تاکید کرده که باید با خاطیان این ماجرا شدیدترین برخورد صورت گیرد.

پرونده مس رفسنجان مربوط به سالی است که این تیم به لیگ برتر صعود کرد. در جریان رسیدگی به این پرونده سهیل مهدی مسئول پیشین کمیته مسابقات سازمان لیگ، فریبرز محمودزاده مسئول وقت لیگ دسته اول و خداداد افشاریان رئیس پیشین کمیته داوران بازداشت شده‌اند.

برچسب ها
کد خبر : 7970
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فوتبال برتر در وب منتشر خواهد شد
نظرات کاربران

تا کنون نظری ثبت نشده است!

پربازدیدترین اخبار