loader
15:14
0
کد خبر : 9898

خروج شیک و خندان مهدی از ویاله دلا لیبراتزونه:"فورتزا اینتر"!

اختصاصی/ ستاره خط حمله تیم ملی ایران با لباس شیک و چهره‌ای خندان محل باشگاه اینترمیلان را ترک کرد.

خروج شیک و خندان مهدی از ویاله دلا لیبراتزونه:"فورتزا اینتر"!

به گزارش سایت رسمی فوتبال برتر، مهدی طارمی که امروز برای انجام مذاکرات نهایی به باشگاه اینترمیلان رفته بود، دقایقی پیش به همرا مدیربرنامه‌اش و فرناندو کوتو محل این باشگاه در ویاله دلا لیبراتزیونه (خیابان آزادی) را ترک کرد.

براساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی و همچنین انتشار ویدئویی از لحظه خروج طارمی، این بازیکن به همراه فدریکو پاستورلو محل باشگاه اینترمیلان را حوالی ظهر امروز(دوشنبه) ترک کردند. در این ویدئو مهدی طارمی که با کت و شلوار شیک و چهره‌ای خندان که نشان از رضایت او دارد، در عقب اتومبیلی که فدریکو پاستورلو مدیربرنامه و فرناندو کوتو بازیکن سابق اینتر که مذاکرات را برای انتقال او به اینتر انجام دادند، از باشگاه و مقابل خبرنگاران عبور کرد. طارمی در برابر دوربین خبرنگاری به نام سیمونه توگنا که از او پرسید : فورتزا اینتر؟ پاسخ داد: فورتزا اینتر و این می‌تواند به این معنا باشد که کار او برای پیوستن به اینترمیلان تمام و قطعی شده است.

مهاجم ۳۱ ساله و ایرانی امروز کارهای بوروکراتیک و اداری مربوط به انتقالش را انجام داد احتمالا ظرف آینده خیلی نزدیک در یک مراسم به طور رسمی قرارداد را امضا و با پیراهن نراتزوری عکس خواهد گرفت.

برچسب ها
کد خبر : 9898
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فوتبال برتر در وب منتشر خواهد شد
نظرات کاربران

تا کنون نظری ثبت نشده است!

پربازدیدترین اخبار