loader
15:31
0
کد خبر : 9899

رسمی؛ لیگ بدون VAR شروع می‌شود!

فصل جدید لیگ برتر احتمالا بدون VAR در هفته‌های ابتدایی آغاز خواهد شد.

رسمی؛ لیگ بدون VAR شروع می‌شود!

به گزارش سایت رسمی فوتبال برتر، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان در هفته‌های گذشته خبر از خرید و در اختیار داشتن تکنولوژی کمک داور ویدئویی دادند و اعلام کردند که لیگ بیست و چهارم به طور قطعی با این سیستم آغاز می‌شود اما این اتفاق نخواهد افتاد.

فدراسیون فوتبال با توجه به تاکید امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی ایران، قصد دارد مسابقات را از روز 25 مرداد ماه آغاز کند و پیش از فیفادی، حداقل دو تا سه بازی را برگزار کند اما برگزاری زودهنگام بازی‌ها باعث شده VAR در هفته‌های ابتدایی مورد استفاده قرار نگیرد.

نواقص پرشمار در بسیاری از ورزشگاه‌ها این احتمال را به وجود آورد تا فصل جدید لیگ برتر با تاخیر آغاز می‌شود اما سازمان لیگ عنوان کرد که بازی‌ها را برگزار می‌کند و هر استادیومی که مجهز نباشد، میزبانی نخواهد داشت و مسابقات به یک استادیوم دیگر منتقل می‌شود.

اما نکته مهم در این بین که علی تارقلی‌زاده مدیر روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال هم امروز خبر داد، برگزاری قطعی مسابقات لیگ برتر با استفاده از VAR از هفته چهارم به بعد است و پیش از آن، احتمالا بدون استفاده از این تکنولوژی انجام خواهد شد تا نواقص برطرف شود.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران هم امروز خبر داد که با یک شرکت چینی برای انجام این کار قرارداد بستند و به طور قطعی مسابقات فصل جدید با استفاده از وی‌ای‌آر برگزار می‌شود.

برچسب ها
کد خبر : 9899
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فوتبال برتر در وب منتشر خواهد شد
نظرات کاربران

تا کنون نظری ثبت نشده است!

پربازدیدترین اخبار