loader
17:32
0
کد خبر : 8041

عبدی: باشگاه‌ها باید با تیم ملی همکاری کنند

سرمربی تیم ملی جوانان گفت: انتهای هر تیم‌داری و باشگاه‌داری، داشتن یک تیم ملی قوی است که باشگاه‌ها به آن افتخار کنند.

عبدی: باشگاه‌ها باید با تیم ملی همکاری کنند

به گزارش سایت رسمی فوتبال برتر، حسین عبدی سرمربی تیم ملی جوانان ایران در خصوص قرعه این تیم در مرحله انتخابی نهایی جام ملت های 2025 آسیا که با تیم‌های هند، مغلولستان و لائوس هم‌گروه شده است، گفت: قرعه کشی را از صبح پیگیری می‌‌کردیم که این موضوع فقط مربوط به تیم جوانان نبود بلکه قرعه نوجوانان را هم پیگیری می‌کردیم به این دلیل که بحث تیم های ملی است و باید روی آنها حساس باشیم تا هر کمکی می توانیم برای صعود این تیم ها به دور نهایی جام ملت های آسیا و سپس جام جهانی داشته باشیم. در قرعه کشی دور نهایی انتخابی جام ملت های زیر ۲۰ سال آسیا در گلدان اول بودیم که باعث شد در یک گروه چهار تیمی با حضور تیم های لائوس، هند و مغولستان همگروه شویم و امیدوارم بتوانیم از این گروه با آمادگی بالای بازیکنان صعود کنیم.

کارمان را با تاخیر شروع کردیم

 امیدوارم بازی های دوستانه خوبی را در سطح بین المللی با توجه به مشخص شدن گروه داشته باشیم.متاسفانه اندکی کارمان را با تاخیر شروع کردیم که به دلیل تعطیلات نوروزی بود. اصرار داشتم قبل از پایان فروردین امور اولیه جوانان را انجام داده باشیم که شامل رویت بازیکنان مستعد در سطح کشور و همچنین باشگاه های مختلف بود. کار چهار ماه را به سختی در یک ماه انجام دادیم، شهرستان های زیادی رفتیم و بازیکنان زیادی را در تیم های مختلف دیدیم. بین اردوها شهرستان های مختلف رفتیم که کار سختی بود.

باشگاه‌ها باید به تیم ملی بازیکن بدهند

 بازیکنانی که سال گذشته در رده نوجوانان بودند حالا با تیم های بزرگسالان خود تمرین می کنند. فکر می‌کنم یکی از معضلاتی که با تیم‌های محترم باشگاهی باید حل کنیم، روی برنامه ریزی درباره حضور بازیکنان است تا در اردوهای ما شرکت کنند. انتهای هر تیمداری و باشگاهداری داشتن یک تیم ملی قوی است که باشگاه ها به آن افتخار کنند امیدوارم این هماهنگی صورت بگیرد همانطور که از قبل بوده و بتوانیم همه بازیکنان را در اختیار داشته باشیم.

برچسب ها
کد خبر : 8041
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فوتبال برتر در وب منتشر خواهد شد
نظرات کاربران

تا کنون نظری ثبت نشده است!

پربازدیدترین اخبار