loader
16:32
0
کد خبر : 9828

طارمی در میلانو مالپنسا؛ مهدی فردا با اینتر امضا می‌کند + ویدیو

ستاره خط حمله تیم ملی ایران امروز برای انجام مراحل پایانی قراردادش با نراتزوری وارد شهر میلان شد.

طارمی در میلانو مالپنسا؛ مهدی فردا با اینتر امضا می‌کند + ویدیو

به گزارش سایت رسمی فوتبال برتر، در حالی که رقابت‌های فوتبال در اروپا تحت تاثیر رقابت‌های یورو۲۰۲۴ است که به مراحل پایانی خود رسیده اینترمیلان از ستاره جدید خط حمله‌اش رونمایی کرد. مهدی طارمی مهاجم ایرانی و ۳۱ ساله که در این فصل از پورتو به اینترمیلان پیوست امروز از طریق فرودگاه میلان وارد این شهر شد تا مراحل پایانی رسمی شدن قراردادش از جمله تست پزشکی و کارهای اداری مربوط را انجام دهد.

با توجه به حضور طارمی در میلان به نظر می‌رسد ظرف روزهای آینده قرارداد رسمی این مهاجم با اینترمیلان امضا شود.

مهاجم ایرانی و جدید حاضر در سری‌آ در حالی زودتر از موعد به میلان آمده که ستاره‌های این تیم در حال حاضر درگیر رقابت‌های یورو۲۰۲۴ و کوپاآمریکا هستند و بعد از پایان بازی‌ها این بازیکنان باید استراحت حدود ۲۰ روزه مقرر شده از سوی فیفا را پشت سر بگذارند و از این رو دیرتر به تمرینات اضافه می‌شوند. اما طارمی سریعتر خودش را میلان رسانده و از اولین تمرینات پیش فصل اینترمیلان در اختیار سیمونه اینزاگی سرمربی این تیم خواهد بود.

موضوعی که گاتزتا دلااسپورت رسانه مطرح ایتالیایی چند روز پیش طی گزارشی به آن پرداخت و آن را خوش شانسی طارمی برای رسیدن به ترکیب اصلی قلمداد کرد.

طارمی که به عنوان بازیکن آزاد به اینترمیلان پیوست، امروز وارد فرودگاه مالپنسا در میلان شد. او قرار است فردا تست‌های پزشکی را انجام داده و سپس قرارداد رسمی‌اش را با نراتزوری به امضا برساند.

ویدیوی حضور طارمی در فرودگاه میلان را تماشا کنید:

برچسب ها
کد خبر : 9828
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فوتبال برتر در وب منتشر خواهد شد
نظرات کاربران

تا کنون نظری ثبت نشده است!

پربازدیدترین اخبار